BBTC Group logo
0,00 €

PAKALPOJUMI

BBTC GROUP piedāvā plašu biroja un kancelejas preču klāstu, kā arī tādus pakalpojumus kā kārtridžu uzpildi, tehnikas remontu un apkopi. Šo pakalpojumu izpildi veic zinoši meistari ar pieredzi biroju tehnikas apkalpošanā.


PREČU TIRDZNIECĪBA

www.bbtc.lv pieejams viss nepieciešamais birojam. Kancelejas un saimniecības preces, kārtridži, datorpiederumi un biroja tehnika, dažāda veida materiāli un pat mēbeles un pārtikas preces. Apskatiet mūsu preču kategorijas un izvēlieties nepieciešamo!

 

KĀRTRIDŽU UZPILDE

Ietaupot Jūsu finanses un esot draudzīgi dabai, piedāvājam kārtridžu uzpildes pakalpojumus.Mēs izmantojam augstākās klases izejmateriālus, tādējādi nodrošinotkvalitāti atbilstošu oriģinālo kārtridžu standartiem.

 

Kāds ir kārtridžu uzpildes process?

 Kurjers nogādā printera tukšo kārtridžu no Jūsu biroja uz BBTC Group servisu, kur kvalificēts meistars veic rūpīgu kārtridža uzpildi.

Kārtridžs tiek rūpīgi attīrīts no vecā tonera, tiek nomainītas nolietojušās detaļas un veikta kārtridža uzpildeatbilstoši oriģinālā kārtridža tonera svaram.

Jau nākamajā dienā kārtridžs tiek nogādāts atpakaļ Jūsu birojā!

 

!! Ja ir nepieciešama ātrāka kārtridžu uzpilde, mēs centīsimies nodrošināt maksimāli ātru servisu.


IEKĀRTU REMONTS UN APKOPE

Lai nodrošinātu iekārtu ilgtspējīgu darbību un kvalitatīvu funkciju izpildi, piedāvājam tehnikas remontu un apkopi. Mūsu meistariem ir daudzu gadu pieredze šajā jomā, kas ļauj veikt arī nestandarta risinājumus, tādējādi piemērojoties Jūsu prasībām un tehnikas īpatnībām.

Iekārtas remontu/apkopi meistari var veikt mūsu servisā vai arī uz vietas Jūsu birojā. Ja nepieciešams, nodrošinām maiņas iekārtu uz tehnikas servisa laiku.


PRINT NON STOP SISTĒMA

Esam vienīgā kompānija Latvijā, kura ir ieguvusi tiesības izmantot Print Non Stop sistēmu!

Pateicoties šai sistēmai, mēs varam monitorēt iekārtas, sekot līdzi to tehniskajam stāvoklim un redzēt kārtridžu uzpildes daudzumu. Print Non Stop sistēma sniedz mums iespēju nodrošināt ātru servisu, jau laicīgi zinot, kas Jūsu iekārtai būs nepieciešams. Mūsu klienti maksā par izdruku nevis kārtridžu uzpildi!

Vairāk par Print Non Stop https://www.printnonstop.com/ 

Jautājumu gadījumā zvaniet 67500020 vai rakstiet uz [email protected]